• Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
  • Afbeeldingen
Ref: 2312860
Kantoren Huur

Office Park Zuiderpoort – Atrium
Gaston Crommenlaan 4-6 - 9050 Gent

Beschikbare oppervlakte :
5658.00 m²
From :
437.00 m²
Bertrand COTARD
Contacteer mij
Kantoren Huur 2312860
Gaston Crommenlaan 4-6 - 9050 Gent
Bertrand COTARD
U bent : *
Door dit vakje aan te kruisen, geef ik mijn toestemming om commerciële aanvragen of aanbiedingen voor goederen en diensten van BNP Paribas Real Estate te ontvangen.
Image CAPTCHA

BNP Paribas Real Estate Belgium NV, een naamloze vennootschap, Louizalaan 235, 1050 Brussel gebruikt cookies en andere methoden om informatie over u te verwerken (zoals identificatiegegevens, met inbegrip van uw contactgegevens) met het oog op de behandeling van de verzoeken die u ons via de website stuurt en in sommige gevallen voor marketingdoeleinden. Voor nadere informatie over hoe BNP Paribas Real Estate Belgium NV uw persoonsgegevens in deze context verwerkt en over uw rechten (met inbegrip van uw recht op toegang, correctie, bezwaar tegen verwerking voor marketingdoeleinden en uw recht om instructies te geven over hoe uw persoonsgegevens na uw overlijden zullen worden gebruikt, alsmede, in bepaalde omstandigheden, het recht om gegevens te wissen, de verwerking te beperken, gegevens over te dragen en het recht om bezwaar te maken tegen andere vormen van verwerking) en BNP Paribas Estate Real Belgium NV's verplichtingen op dit gebied, gelieve onze pagina Privacyverklaring te raadplegen, die beschikbaar is op https://data-privacy.realestate.bnpparibas/

Beschrijving

Het Office Park Zuiderpoort (Atrium Gebouw), gelegen aan de Gaston Crommenlaan 4-6 in Gent, strategisch gepositioneerd nabij de E17 en E40-snelwegen. Zuiderpoort biedt vele troeven voor kantoorgebruikers aan zoals een optimale bereikbaarheid, kwalitatieve afwerking, uitzonderlijke zichtbaarheid en de aanwezigheid van ondersteunende kantoordiensten (zoals een koffiecorner, Spaces businesscenter, conciërgerie, gratis shuttledienst tussen de site en het station van Gent, e.d.).
Lees meer

Surface details

Floor Beschikbare oppervlakte Natuur
6 Consult us Kantoor
0 Consult us Kantoor
1 437.00 m² Kantoor
10 Consult us Kantoor
2 585.00 m² Kantoor
6 Consult us Kantoor
7 Consult us Kantoor
9 Consult us Kantoor
7 Consult us Kantoor
9 Consult us Kantoor
9 2500.00 m² Kantoor
0 2136.00 m² Kantoor
Natuur Beschikbare oppervlakte
Global 5658.00 m²
Min. 437.00 m²
Referentievloer 4204.00 m²
Kantoor 5589.00 m²

Locatie en transport

Tram

5,00 Min

Treinstation

Gand St Pierre

Bus

5,00 Min

Voorgestelde aanbiedingen