Als onderdeel van haar pan-Europese groeistrategie kondigt BNP Paribas Real Estate wijzigingen aan in de leiding van haar Advisory-activiteiten. Deze wijzigingen zullen de Advisory-business in heel Europa versterken, de samenwerking tussen markten verbeteren en verdere groei ondersteunen.
Na een carrière van bijna veertig jaar bij het bedrijf zal Laurent Boucher, Deputy Chief Executive Officer van BNP Paribas Real Estate met verantwoordelijkheid voor de Advisory-activiteiten in Europa en CEO van Advisory Frankrijk, op 31 december 2026 met pensioen gaan.
Gedurende zijn loopbaan heeft Laurent Boucher bijgedragen aan de ontwikkeling van de Advisory-business in Frankrijk en vervolgens aan de uitbreiding hiervan in heel Europa. Als lid van de Executive Board heeft hij een belangrijke rol gespeeld bij het vormgeven van de strategische richting van BNP Paribas Real Estate en het realiseren van groei. De Executive Board betuigt haar diepe dankbaarheid voor zijn onwankelbare inzet en de bijdrage die hij gedurende zijn carrière aan het succes van het bedrijf heeft geleverd.
Om een soepele overgang te garanderen, zal Laurent Boucher het bedrijf blijven ondersteunen als CEO van Advisory Frankrijk en als lid van de Executive Board van BNP Paribas Real Estate tot 31 december 2026.
Met ingang vanaf 15 september 2026 is Marcus Zorn benoemd tot CEO van BNP Paribas Real Estate Advisory. Hij behoudt zijn huidige functie als lid van de Executive Board van BNP Paribas Real Estate en als CEO van BNP Paribas Real Estate Duitsland.
Deze benoeming bouwt voort op het werk dat de afgelopen jaren is verricht om een pan-Europees Advisory-platform te ontwikkelen voor de klanten van BNP Paribas Real Estate. Met zijn grondige kennis van de Europese markten en zijn ervaring in het leiden van een van de grootste vastgoedmarkten van het continent, zal Marcus Zorn deze dynamiek behouden door klanten toegang te bieden tot het volledige scala aan mogelijkheden van BNP Paribas Real Estate in Europa.
"De kwaliteit van onze teams en de breedte van onze expertise in Europa geven ons unieke sterktes bij het ondersteunen van onze klanten. Ik ben vereerd om voort te bouwen op het werk dat de afgelopen jaren is verricht. Mijn prioriteit zal zijn om de synergie tussen onze landen verder te versterken en klanten een nog naadloosere toegang te geven tot de beste expertise van BNP Paribas Real Estate, om zo de prestaties van hun projecten te verbeteren," aldus Marcus Zorn.
Daarnaast zal Brice de Germay met ingang van 1 januari 2027 opvolgen van Laurent Boucher als CEO van BNP Paribas Real Estate Advisory Frankrijk. Hij is sinds januari vorig jaar Deputy CEO van dezelfde entiteit.
Deze benoeming zal ervoor zorgen dat klanten in de Franse markt uitmuntende ondersteuning blijven ontvangen, gebaseerd op een diepgaand begrip van vastgoedvraagstukken, investeerders en gebruikers, waardoor Frankrijk de belangrijkste Advisory-markt voor het bedrijf blijft.
Laurent Boucher zei: "Ik neem afscheid met groot vertrouwen in de toekomst, geïnspireerd door de toewijding en professionaliteit van de teams met wie ik al die jaren het privilege heb gehad om onze klanten te ondersteunen. Ik ben ervan overtuigd dat zij onder de leiding van Brice de Germay en met de steun van alle Advisory-teams zullen blijven genieten van het hoogste niveau van expertise."
"Deze wijzigingen in het bestuur zijn volledig in lijn met onze ambitie om klanten een nog meer geïntegreerde ondersteuning in Europa te bieden, waarbij de nabijheid van onze lokale teams, de breedte van ons dienstenaanbod en de kracht van ons pan-Europese netwerk worden gecombineerd. Door hun complementaire achtergronden en expertise zullen Marcus Zorn en Brice de Germay een sleutelrol spelen in het versterken van onze Advisory-business," concludeert Jean-Maxime Jouis, CEO van BNP Paribas Real Estate.