• Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
  • Afbeeldingen
Ref: 2533577
Kantoren Te koop


Boulevard d'Avroy 87 - 4000 Liège

Beschikbare oppervlakte :
459.00 m²
Lionel GYSEN
Contacteer mij
Kantoren Te koop 2533577
Boulevard d'Avroy 87 - 4000 Liège
Lionel GYSEN
U bent : *
Door dit vakje aan te kruisen, geef ik mijn toestemming om commerciële aanvragen of aanbiedingen voor goederen en diensten van BNP Paribas Real Estate te ontvangen.
Image CAPTCHA

BNP Paribas Real Estate Belgium NV, een naamloze vennootschap, Louizalaan 235, 1050 Brussel gebruikt cookies en andere methoden om informatie over u te verwerken (zoals identificatiegegevens, met inbegrip van uw contactgegevens) met het oog op de behandeling van de verzoeken die u ons via de website stuurt en in sommige gevallen voor marketingdoeleinden. Voor nadere informatie over hoe BNP Paribas Real Estate Belgium NV uw persoonsgegevens in deze context verwerkt en over uw rechten (met inbegrip van uw recht op toegang, correctie, bezwaar tegen verwerking voor marketingdoeleinden en uw recht om instructies te geven over hoe uw persoonsgegevens na uw overlijden zullen worden gebruikt, alsmede, in bepaalde omstandigheden, het recht om gegevens te wissen, de verwerking te beperken, gegevens over te dragen en het recht om bezwaar te maken tegen andere vormen van verwerking) en BNP Paribas Estate Real Belgium NV's verplichtingen op dit gebied, gelieve onze pagina Privacyverklaring te raadplegen, die beschikbaar is op https://data-privacy.realestate.bnpparibas/

Beschrijving

Mooi kantoorgebouw gelegen in het centrum van Luik, op de hoek van Boulevard Piercot en Boulevard d’Avroy. Gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer (bus, trein, toekomstige tram). Privétoegang op het gelijkvloers van de residentie. De ruimte strekt zich uit over twee niveaus met prachtig doorvallend daglicht. Een aanrader!
Lees meer

Locatie en transport

Voorgestelde aanbiedingen

  • Te koop Kantoren Liège

    Beschikbare oppervlakte : 600 m² (vanaf 600 m²)
    Prijs: On Application
    Rue des Guillemins 86 - 4000 Liège
  • Te koop Kantoren Rocourt

    Beschikbare oppervlakte : 659 m² (vanaf 659 m²)
    Prijs: On Application
    Chaussée de Tongres 66 - 4000 Rocourt
  • Te koop Kantoren Liège

    Beschikbare oppervlakte : 1414 m² (vanaf 1414 m²)
    Prijs: On Application
    Avenue du Pré Aily 14 - 4031 Liège